13 Şubat 2016 Cumartesi

Güzellik İstek Listesi / Beauty Wishlist

Burdaki ürünlerin neredeyse hepsi 14 şubat dolayısıla Gratis indiriminde :)
Okulların açılmasına 2 gün kalmışken hüzünle karışık yazabileceğim kadar post hazırlıyorum,nolur nolmaz okul zamanı yazamam diye.Genelde makyaj alışverişi pek yapmam,(yapar) dfhjdshj
İlaç kullanmaya başladım,akne için bundan ileride bahsedeceğim ve şimdi cildim gittikçe düzelmeye başladı,her yaşıtım genç kız gibi bende makyajla alakalıyım ve cildimin düzelmesiyle beraber makyaja ilgim artmaya başladı açıkçası :)

Essence Glow Tinted Lip Balm 8.5 TL
Dudak ürünlerini daha çok,en çok seven biri olarak ilgim özellikle bu tarz ürünlere daha fazla.
Bu lip balmda her yerde gördüğümüz lip balmlardan daha farklı ve deneme isteği var içimde.
Maybelline Colossal Go Extreme Volum' Maskara 21 TL
Bu maskarayı özel olarak seçmedim aslında,ve fiyatı da benim için fazla olduğunu düşünüyorum,çok uzun zamandır maskara almıyorum (hala ilk maskaramı kullanıyorum) ve artık onun da vadesi doldu,önerilerinizi bekliyorum  :)
Essence Eyebrow Designer 4.95 TL
Kaşlarımla daha fazla ilgilenmeye ve artık onların önemini anlamaya başladım sdjhdsfks
Fiyatı oldukça uygun,kaşımı boyar mıyım bilmiyorum aslında benim ihtiyacım sadece bir kaş fırçası ve ben sadece kaş fırçası bulursam (ki büyük ihtimalle daha pahalı olacak) onu almayı düşünürüm.

Wet'n Wild Megalicks Balm 12.90 TL
 Bunu da örnek olarak koydum,marka konusunda sizlerin önerilerini bekliyorum bu tarz kalem ruj/balmlardan denemek istiyorum.
Bee Beauty Vanilla Stick Lip Balm 6 TL
Lip balmlarla bu aralar dudaklarımın kuruluğu nedeniyle oldukça haşır neşir olduğumu söylemiştim :) Genellikle Hametan'ım favorim ama okulda daha rahat sürüleceğini düşündüğüm için bunuda almak istiyorum.

Blistex Med Plus 15 TL
Geldik bir diğer denenmek istenen ürüne,naneli olması nedeniyle tereddüt etsem de duyduğuma göre performansı fiyatını kesinlikle hak ediyormuş,bu aralar pek bulamasam da aradığım yerlerde ilk görünen yerde alınacak :)
Blistex Lip Relief Cream 10 TL
Aslında bu ürünü almakta oldukça kararsızım,annem almamı istedi hatta bana alıyordu ama vazgeçtim.Neden mi ? Çünkü fiyatına göre oldukça az bir gramaja sahip,değer mi emin değilim,İlacın ilk ayında olduğum için belki çok fena değil dudaklarım ama zorda kalırsam almayı düşünüyorum.
Decubal Dudak ve Kuru Bölge Balmı 32TL
Eveeet,geldik sonuncuya ve en pahalıya.Bu balmdan en sevdiğim bloggerlardan biri sayesinde haberdar oldum,evet fiyatı çok fazla ama tam 30mg bu nedenle değer gibi geliyor açıkçası,bundan da annem emin olamıyor,diğer küçük gramlardan beğenmezsem kullanmayabiliyorum ama 32 tl verdiğim kocaman balmı kullanmazsam açıkçası içim biraz acır :)